Telefon

58 681 18 68
730 116 630
881 230 234

Adres

83-300 Kartuzy, ul. Jeziorna 2

Kancelaria Komornicza nr I w Kartuzach

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się, w pełni zinformatyzowaną, kancelarią o średniej wielkości.  
Nasz zespół liczy 7 osób, w tym 2 asesorów komorniczych. Posiadamy doświadczenie na płaszczyźnie egzekucyjnej oraz w ramach postępowań zabezpieczających, z uwzględnieniem czynności nieegzekucyjnych, wskazanych w ustawie o komornikach sądowych i innych aktach prawnych.

Nasza działalność skupia się na rewirze kartuskim, tj. właściwości Sądu Rejonowego w Kartuzach.  Jesteśmy aktywni w zakresie załatwiania spraw jednostkowych oraz w czynnościach egzekucyjnych w zakresie windykacji wierzytelności hipotecznych i gospodarczych (Małe i Średnie Przedsiębiorstwa oraz korporacje).
Stronami naszych postępowań sa różne podmioty: osoby prywatne, przedsiębiorstwa, jednostki samorządu terytorialnego, takie jak gminy, powiaty, województwa, następnie: kancelarie prawne, przedsiębiorstwa z sektora finansowego (firmy windykacyjne, banki, firmy ubezpieczeniowe, korporacje).
Wdrożono w kancelarii liczne systemy informatyczne i weryfikacyjne, które usprawniają postępowania egzekucyjne, zabezpieczające oraz inne procedury nieegzekucyjne.
Kancelaria jest również w pełni przygotowana do obsługi wniosków egzekucyjnych wysyłanych przez portal e-sądu.
Udostępniamy wierzycielom również Monitor Postępowania Egzekucyjnego który umożliwia wierzycielom zdalne śledzenie przebiegu postępowania egzekucyjnego na każdym jego etapie.

Każdego dnia staramy się pracować nad zwiększeniem wyników oraz przyspieszeniem procedur wykonawczych obejmujących zadania kancelarii. Priorytetem jest dla nas ciągły rozwój i nieustające zmiany poprawiające efekty naszej pracy.

Zapraszamy do współpracy!

Ryszard Pryzmont
podpis

Ryszard Pryzmont Kancelaria Komornicza Kartuzy